غرفه نمایشگاهی

غرفه سازی چیست و چه اهمیتی دارد

غرفه سازی چیست و چه اهمیتی دارد
غرفه سازی چیست و چه اهمیتی دارد

غرفه سازی چیست و چه اهمیتی دارد

غرفه سازی چیست و چه اهمیتی دارد

 

غرفه سازی چیست؟

غرفه سازی و ساخت غرفه نمایشگاهی به طور عمده برای افراد و شرکت هایی است که به سودهای کلان فکر می کنند و می خواهند محصولات و کالاها و برند خود را در معرض دید دیگران قرار دهند. امروزه یکی از مهم ترین راه های معرفی و رشد یک کسب و کار این است که رقبای خود را شکست دهید و به نمایشگاه های متعدد بروید.

برای حضور در نمایشگاه باید یک غرفه بسازید. طراحی غرفه همه چیز در مورد تبلیغ کسب و کارتان و نمایش برند و لوگوی کسب و کار شما است. برای ارائه کسب و کار، محصولات و خدمات خود به مشتریان و مخاطبان بیشتر باید به نمایشگاه ها بروید و برای غرفه سازی اقدام نمایید.

غرفه ها در جذب مخاطب و نمایش خدمات و محصولات شما بسیار کمک کننده هستند. در حال حاضر شرکت های مختلفی طیف کاملی از خدمات طراحی و ساخت غرفه را ارائه می دهند. هرچه طراحی غرفه بهتر باشد بازدیدکنندگان بیشتری به سمت کسب و کار شما جذب خواهند شد.

جایگاه غرفه سازی در ایران

اهمیت غرفه سازی:

از گذشته تا کنون، نمایشگاه های داخلی و بین المللی زیادی به مناسبت های مختلف، در بسیاری از شهرهای کشور، برگزار شده اند. هر نمایشگاه از تعدادی غرفه تشکیل شده است که هر غرفه نمایشگاه به به ارائه محصولات خاصی می پردازد. مثلا در هنگام ورود به نمایشگاه ممکن است با غرفه های گوناگونی هم چون لباس فروشی، عطر فروشی، پارچه فروشی، کفش فروشی، مواد غذایی و غیره، رو به رو شویم. اما آن چه که در غرفه های نمایشگاهی بسیار حائز اهمیت است، انتخاب طراحی و دکوراسیون متناسب با نوع محصول ارائه شده در غرفه، می باشد. 

<< برای مشاوره و راهنمایی  با کارشناسان شرکت خط سبز معماری در ارتباط باشید >>

غرفه سازی چیست و چه اهمیتی دارد

غرفه سازی نمایشگاهی:

غرفه سازی به معنای ایجاد یک فضای محدود برای ارائه و فروش محصولات، می باشد. در گذشته، غرفه داران، غرفه های خود را به صورت ساده با استفاده از سازه های چوبی و یا فلزی، از غرفه کناری خود جدا می کردند. اما امروزه شکل غرفه سازی تغییر کرده است. یکی از دلایل اهمیت غرفه سازی، افزایش در جذب مشتری به سمت غرفه، می باشد. امروزه با به کار بردن روش های غرفه سازی قدیمی، نمی توان در جذب مشتری قدمی برداشت. بنابراین در سال های اخیر، شکل غرفه سازی تغییر بسیار زیادی کرده است و غرفه داران برای طراحی غرفه خود، باید از متخصصان و کار بلدهای این حرفه، کمک بگیرند.

نکته مهمی که در غرفه سازی نمایشگاهی باید به آن توجه کرد، تناسب میان طراحی انجام شده با محصول ارائه شده در غرفه می باشد. طراح باید با توجه به نوع محصول ارائه شده، مناسب ترین طرح و دکوراسیون را برای غرفه شما انتخاب کند. در ساخت غرفه های نمایشگاهی، استفاده از رنگ های خیره کننده و رعایت در تناسب رنگ ها، نورپردازی مناسب نیز، اهمیت بسیار زیادی دارد. یک غرفه سازی مناسب می تواند تا حد زیادی باعث توسعه کسب و کار شما شود‌، زیرا اگر غرفه نمایشگاهی شما دارای طراحی مناسبی باشد؛ آن چیزی که در لحظه ورود مشتری به دورن نمایشگاه، جلب توجه می کند، طراحی خاص و منحصر به فرد غرفه شما می باشد. این امر سبب می شود مشتری ناخودآگاه به سمت غرفه راهی شود و شروع به بازدید از محصولات عرفه و در صورت پسندیدن، اقدام به خرید کند.

غرفه سازی چیست و چه اهمیتی دارد

اهمیت ساخت غرفه در نمایشگاه:

یکی از اجزای مهم موجود در هر نمایشگاه، غرفه های درون نمایشگاه است. امروزه شکل و روش غرفه سازی با زمان های قدیم بسیار تفاوت کرده است، زیرا استفاده از طراحی های قدیمی در ساخت غرفه، تاثیری در جذب مشتری ندارد. با برگزاری نمایشگاه، افراد بسیار زیادی از مکان های مختلف، از نمایشگاه دیدن می کنند. بدیهی است تمام افراد در هنگام ورود به نمایشگاه، اول از غرفه هایی دیدن می کنند که توجه آن ها را به خود جلب کرده است. پس غرفه سازی در این جا اهمیت پیدا می کند اما باید توجه شود که ساخت غرفه را به افراد متخصص، بسپارید. قبل از غرفه سازی بهتر است با افرادی که روابط عمومی بالایی دارند و قبلا غرفه دار بوده اند، مشورتی داشته باشید، زیرا داشتن ارتباط خوب و روابط عمومی مناسب با مشتری، می تواند مشتری های فعلی را تبدیل به مشتری های دائمی کند و از این طریق کسب و کار شما رونق بسیاری پیدا کند.

موارد مهم در غرفه سازی:

برای ساخت یک غرفه نمایشگاهی مناسب و پر بازدید، باید سلیقه عموم مردم را در طراحی غرفه در نظر بگیرید و آن را در طرح اصلی پیاده کنید‌. با در نظر گرفتن سلیقه مردم در طراحی و دکوراسیون داخلی غرفه، شک نکنید مشتریان زیادی به سمت غرفه شما روی می آورند.

توجه به زیبایی غرفه، استفاده از طرح های خلاقانه و هوشمندانه، مناسب بودن فضای غرفه و استفاده بهینه از فضاهای موجود در غرفه، از جمله مواردی است که باید در هنگام ساخت و طراحی یک غرفه نمایشگاهی، مورد توجه قرار بگیرد.

غرفه سازی چیست و چه اهمیتی دارد

توجه به زیبایی ظاهر و دکوراسیون داخلی غرفه نمایشگاهی:

بهتر است برای طراحی موفق غرفه، از یک طراح دکوراسیون حرفه ای، کمک بگیرید. زیرا مهم ترین عاملی که در جذب مشتری و افزایش بازدید از غرفه شما نقش اساسی دارد، انتخاب یک طراحی مناسب و اصولی برای غرفه نمایشگاهی می باشد. باید توجه کرد که طراحی دکوراسیون غرفه حتما نباید مطابق سلیقه شما باشد زیرا مشتری باید آن را بپسندد. پس بهتر است این مورد را به طراح بسپارید. طراح با توجه به تجربیات خود در زمینه غرفه سازی، بهترین طراحی را مطابق با سلیقه اکثر مردم، بر روی غرفه شما پیاده می کند. در طراحی غرفه نمایشگاهی، حتما باید خلاقیت داشته باشید زیرا یکی از مواردی که باعث برتری غرفه شما نسبت به سایر غرفه های موجود در نمایشگاه می شود، متفاوت بودن آن، است.

<< برای مشاوره و راهنمایی  با کارشناسان شرکت خط سبز معماری در ارتباط باشید >>

توجه به اندازه غرفه و استفاده بهینه از فضا:

طراحی درست ابعاد یک غرفه، از مواردی است که تاثیر بسیار زیادی در زیبایی غرفه و استفاده بهینه از فضا، دارد. اگر اندازه غرفه شما بزرگ تر باشد، می توانید ساخت و طراحی غرفه را به راحتی انجام دهید. اگر اندازه غرفه شما کوچک بود، جای هیچ نگرانی نیست زیرا با مدیریت درست و انتخاب یک طراحی مناسب، می توانید بهترین غرفه را بسازید.

توجه به نکات الزامی:

قبل از شروع غرفه سازی، حتما به این نکته توجه داشته باشید که غرفه ای که مد نظر شما است نیاز به چه بخش هایی دارد و فضای داخلی غرفه تان باید چگونه باشد؟ بهتر است این نکات را قبل از ساخت غرفه، با طراح در میان بگذارید. زیرا ممکن است چیزی که برای شما مهم نیست از نظر طراح بسیار مهم باشد. پس بهتر است جزئیات را به طور کامل با طراح غرفه، در میان بگذارید.

غرفه سازی چیست و چه اهمیتی دارد

غرفه نمایشگاهی

متریال مورد استفاده در غرفه سازی:

در گذشنه برای ساخت غرفه از متریال غرفه سازی قدیمی استفاده می شد اما امروزه برای ساخت غرفه های نمایشگاهی از متریال مدرن استفاده می شود که مزیت های بسیاری دارد از جمله:

نصب ساده و آسان
سبک بودن این متریال
عایق حرارت و صوت
تنوع رنگ زیاد
طول عمر زیاد
مقاوم در برابر شرایط محیطی
یکی از دغدعه های غرفه داران، جمع آوری غرفه بعد از اتمام نمایشگاه، می باشد. با استفاده از متریال های مدرن، بعد از پایان نمایشگاه می توان به راحتی اقدام به جمع کردن آن ها نمود. ازمزیت هایی که این مواد در ساخت غرفه نمایشگاهی دارند، قابل استفاده بودن آن ها در ساخت غرفه های دیگر، می باشد.

مواد استفاده شده در ساخت دکوراسیون های داخلی، باید از زیبایی ظاهر برخوردار باشند تا طراحی دکوراسیون داخلی کار مشکلی نباشد. هم چنین این مواد باید از انعطاف پذیری بالایی برخوردار باشند. در صورت انعطاف پذیر بودن متریال، ساخت انواع غرفه به شکل های مختلف هندسی، به آسانی انجام می گیرد. از متریال های مورد استفاده برای ساخت غرفه های نمایشگاهی می توان به چوب، ام دی اف، فلز، تخته های پلاستیکی، لترون و غیره، اشاره کرد.

غرفه سازی چیست و چه اهمیتی دارد

<< برای مشاوره و راهنمایی  با کارشناسان شرکت خط سبز معماری در ارتباط باشید >>

برای ساخت غرفه نمایشگاهی باید چقدر هزینه کنیم؟

همان گونه که می دانید، غرفه های نمایشگاهی انواع مختلف و قیمت های متفاوتی نیز، دارند. از عوامل تاثیر گذار در قیمت غرفه های نمایشگاهی می توان موارد زیر را نام برد:

نوع متریال به کار رفته در ساخت غرفه ها
مساحت غرفه
طراحی غرفه و دکوراسیون داخلی آن
میزان تخصص طراح
بعضی از مواد استفاده شده در ساخت غرفه های نمایشگاهی، دور ریز و ضایعات ندارند و می توان از باقی مانده آن ها در ساخت غرفه های دیگر نیز، استفاده نمود. این مواد قیمت کم تری نسبت به مواد قدیمی دارند زیرا از اسراف و هدر رفت متریال های ساخت، جلوگیری می شود. به جز نوع متریال و مواد استفاده شده در غرفه سازی، توجه به نوع سبک نیز مهم است. سبک طراحی شده غرفه حتما باید متناسب با محصولات ارائه شده در غرفه صورت بگیرد تا در جذب مشتری موثرتر واقع گردد.

از دیگر موارد تاثیر گذار در قیمت غرفه، محل غرفه می باشد. غرفه های نمایشگاهی که در مرکز نمایشگاه قرار دارند به دلیل این که خیلی بیشتر از سایر غرفه ها در معرض دید هستند، غرفه دار باید برای ساخت و طراحی غرفه خود، هزینه بیشتری بپردازد.

غرفه سازی چیست و چه اهمیتی دارد

طراحی غرفه های نمایشگاهی

غرفه های نمایشگاهی به چه منظوری ایجاد می شوند؟

در واقع برگزاری نمایشگاه های داخلی و بین المللی به شرکت های بزرگ این امکان را می دهد تا با انتخاب یک غرفه، محصولات خود را به فروش برسانند. بنایراین غرفه های نمایشگاهی، در رونق و توسعه کسب و کار، نقش بسیار مهمی دارند. مهم ترین بخش هر نمایشگاهی، غرفه های موجود در آن می باشد. یک نمایشگاه بدون وجود غرفه در آن، هیچ گونه ارزشی ندارد. به کمک غرفه های نمایشگاهی، شرکت های بزرگ‌ می توانند برند و محصولات خود را به مردم معرفی کنند و در با ارائه محصولات با کیفیت، جایگاه ویژه ای در بین مردم کسب کنند.

کدام شرکت غرفه ساز را برای ساخت غرفه نمایشگاهی خود انتخاب کنیم؟

انتخاب یک شرکت معتبر و حرفه ای که بتواند ساخت و طراحی غرفه را به صورت اصولی انجام دهد، برای غرفه داران کار سخت و دشواری است. اگر شما در انتخاب شرکت غرفه ساز دقت کافی به خرج ندید، نتیجه آن تحویل یک غرفه بدون کیفیت و نامتناسب با نوع کسب و کار شما می باشد و در روز برگزاری نمایشگاه، توجه مشتری به سمت غرفه شما کاهش پیدا می کند. اگر قصد ساخت غرفه نمایشگاهی را دارید، ما به شما شرکت خط سبز معماری را معرفی می کنیم.

ساخت غرفه نمایشگاهی فرآیند پیچیده ای است که نیاز به برنامه ریزی، طراحی و اجرای دقیق دارد. با همکاری شرکت غرفه سازی خط سبز معماری می توانید اطمینان حاصل کنید که غرفه نمایشگاهی، نیازهای شما را برآورده می کند و مطابق با بالاترین استانداردها ساخته خواهد شد.

با ارتباط با کارشناسان شرکت خط سبز معماری میتوانید در خصوص رویدادهای پیشروی خود بهترین طرح با توجه به نیازهای روز خود را دریافت کنید. جهت دریافت فرم سفارش طراحی و ساخت با ما در ارتباط باشید.

غرفه سازی شامل چه مراحلی می شود؟

1) طراحی غرفه
یک هدف برای نحوه تبلیغات باید تعریف شده و یک برنامه عملیاتی برای توسعه این مفهوم تدوین شود. طراحان حرفه ای غرفه سازی نمایشگاهی همیشه اهداف شرکت را درک می کنند. آنها اطمینان حاصل می کنند که غرفه های شرکت به بهترین وجه با اهداف آنها مطابقت دارند و تأثیر زیادی در روز رویداد دارند.

گرافیک و تجهیزات نیز با توجه به محل کسب شما تعیین می شود. غرفه ساز دقت می کند که غرفه نمایشگاه از فضای اختصاص داده شده به شرکت ها، به بهترین شکل استفاده کند. پیمانکار از بودجه شرکت مشتری اطلاع دارد.

هنگام توسعه یک مفهوم طراحی در بودجه خود بمانید؛ زیرا آنها سالها تجربه در طراحی بر اساس اندازه غرفه، بودجه، مکان، هدف برند و غیره دارند. به همین دلیل غرفه با جلوه های گرافیکی و معماری زیبا مخاطب را به مدت 5 تا 20 دقیقه در غرفه نگه می دارد. اینگونه است که غرفه سازی می تواند یک رابطه موثر و طولانی مدت در ذهن بازدیدکنندگان ایجاد کند.

غرفه سازی چیست و چه اهمیتی دارد

<< برای مشاوره و راهنمایی  با کارشناسان شرکت خط سبز معماری در ارتباط باشید >>

2) ساخت غرفه نمایشگاهی

پس از اتمام طراحی، نوبت به مرحله ساخت و ساز می رسد. تولیدکنندگان باید با استفاده از مواد و مصالح با کیفیت بالا و طبق یک طرح تایید شده بسازند. وظیفه اصلی آنها اطمینان از این است که کیفیت در هیچ مرحله ای از ساخت و ساز به خطر نیفتد. زمان مورد نیاز برای ساخت و ساز بسته به نوع پایه و عناصر طراحی درگیر متفاوت است. در واقع این مکان مشارکت در نمایش را نشان می دهد. بنابراین برای مثال، ارائه دقیق رویداد مهم است.

3) مرحله نصب و خرید

به طور کلی، فرآیند تولید در مرحله تولید به پایان نمی رسد و نصب در محل نیز گنجانده شده است اما حمل آن به محل قبل از نصب لازم است. در این مرحله لجستیک وارد عمل می گردد و محصول نهایی باید از فرآیند حمل و نقل جلوگیری کند. آخرین مرحله نصب آن است این مرحله ساخت و راه اندازی صحیح آن را تضمین می کند.

4) مدیریت پروژه

چه رابطه ای بین مدیریت پروژه و غرفه سازی وجود دارد؟ در هر یک از مراحل بالا، مهم است که یک نقطه تماس مشترک داشته باشید که با همه همسو باشد. برخی از متخصصان در این زمینه وجود دارند که مدیران پروژه را برای پروژه های خود منصوب کرده اند.

آنها در هر مرحله از فرآیند با شرکت کار می کنند و اطمینان حاصل می کنند که الزامات مطابقت دارد؛ که بدون مشکل نصب شد این امر میزان تماس مشتری با تمام افرادی که در ساخت و ساز شرکت دارند را کاهش می دهد. شرکت‌ها می‌توانند روی کسب ‌وکار اصلی خود تمرکز کنند و این روند مختل نخواهد شد.

ساخت غرفه را به چه کسی بسپاریم؟

غرفه سازی به عنوان یکی از عوامل مهم و غیرقابل انکار در دیده شدن صحیح و کامل برند است و نسبت به سایر روش های تبلیغاتی می تواند مورد تایید مصرف کنندگان قرار گیرد. این شغل از جمله مشاغلی است که نیازمند افراد و متخصصان خاصی است که محیطی مدرن، امن و راحت را برای صاحبان مشاغل فراهم کنند تا کسب و کارها بتوانند به درستی در نمایشگاه فعالیت کنند.

یکی از مواردی که بسیار حائز اهمیت است؛ این است که برای سفارش غرفه و ارائه کسب و کار در نمایشگاه باید به افرادی مراجعه کنیم که همانطور که در بالا اشاره کردیم تجربه داشته باشند و کار غرفه سازی را به موقع و زمانی که شما می خواهید انجام دهند. از طرفی دیگر باید غرفه ای را به شما تحویل دهد که با سلیقه شما تناسب و مطابقت داشته باشد.

غرفه سازی چیست و چه اهمیتی دارد

ساخت غرفه چه مزایایی را به دنبال دارد؟

شرکت در نمایشگاه ها و غرفه های نمایشگاهی مزایای زیادی برای یک شرکت دارد. در واقع، همانطور که گفتیم امروزه شرکت ها برای دیده شدن و به نمایش گذاشتن محصولات خود و جذب مشتریان بیشتر به نمایشگاه ها می روند.

به عنوان مثال، کسب و کارها و شرکت ها می توانند با حضور در نمایشگاه ها با مشتریان زیادی ملاقات کنند و محصولات خود را به شیوه ای جدید و مدرن به بازار عرضه کنند. علاوه بر این، شرکت ها می توانند خدمات و محصولات خود را به مشتریان جدید ارائه دهند.

غرفه سازی برای افزایش فروش و افزایش تعداد مشتریان موثرتر است. یک کسب و کار و یک شرکت می توانند با شرکت در نمایشگاه ها لوگوی برند خود را ارتقا دهند. به این ترتیب با معرفی بیشتر برندتان به مردم و در بین رقبای خود بیشتر شناخته می شوید.

با توجه به حضور رقبا در این نمایشگاه، پیشی گرفتن شرکت از رقابت حائز اهمیت است. همچنین شناخت رقبا و آگاهی از موفقیت رقبا و محصولات و خدمات آنها می تواند برای توسعه کسب و کار موثر باشد.

<< برای مشاوره و راهنمایی  با کارشناسان شرکت خط سبز معماری در ارتباط باشید >>

در ساخت غرفه به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در اینجا نکاتی برای طراحی وغرفه سازی را ذکر می کنیم. اولین چیزی که باید در نظر گرفت ترکیب طراحی غرفه و ماهیت و نوع تجارت است. به عبارت دیگر محصولات و خدمات ارائه شده توسط شرکت باید با دکوراسیون داخلی همخوانی داشته باشد.

به عنوان مثال، اگر شرکتی در زمینه تولید لوازم خانگی فعالیت می کند طراحی داخلی و دکوراسیون اتاق باید این مسئله را منعکس کند. نکته دیگر توجه به نور مناسب غرفه است. اصولی بودن نورپردازی غرفه اهمیت زیادی دارد تا تاثیر مثبتی در جذب بازدیدکننده داشته باشد.

از دیگر نکات مهمی که در جذب بازدیدکننده موثر است صدا، شکل و اندازه غرفه است. عناصر و تجهیزات به کار رفته در طراحی غرفه نیز باید با رنگ و سبک غرفه هماهنگ باشد. به عنوان مثال، اگر طراحی غرفه به سبک مدرن انتخاب شده است طراحی وسایل مورد استفاده نیز باید مدرن باشد.

نکته مهم دیگر فراهم کردن فضا برای تردد عموم است. برای این منظور می توانید از مبلمان و میز و صندلی های مناسب برای نشستن مهمانان استفاده کنید. یکی دیگر از نکاتی که باید در غرفه سازی مورد توجه قرار گیرد این است که غرفه داران باید رفتار خوبی با بازدیدکنندگان داشته باشند.

غرفه سازی چیست و چه اهمیتی دارد

انواع غرفه سازی نمایشگاهی کدامند؟

غرفه های نمایشگاهی انواع مختلفی دارند و مشاغل بسته به نوع فعالیت خود می توانند نوع آن را انتخاب کنند. در ساخت غرفه های ویژه نمایشگاهی از طرح های خلاقانه و سفارشی استفاده می کنند. طراحی غرفه با توجه به نیاز مشتریان طراحی شده است.

این مدل از غرفه سازی یکی از پرطرفدارترین انواع غرفه های نمایشگاهی می باشد. این نوع غرفه سازی با توجه به بودجه شرکت کنندگان و متقاضیان غرفه دارای المان ها و اجزای متفاوتی می باشد. انتخاب نوع تجهیزات مورد استفاده در ساخت غرفه یکی از عوامل مهم در هزینه آن می باشد.

غرفه های نمایشگاهی سیار نوعی از غرفه های نمایشگاهی هستند که با استفاده از سازه هایی ساخته می شوند که می توانند چندین بار برپا شوند. بدین ترتیب قسمت های مختلف غرفه به عنوان قسمت های مجاور نزدیک به هم قرار می گیرند.

به عبارت دیگر قطعات قابل حمل بوده و به صورت جداگانه قابل مونتاژ می باشند. پس از نمایش، مالکان می توانند سازه ها را جدا کنند. ماکسیما یکی دیگر از انواع غرفه سازی است که مدل مدولار غرفه سازی می باشد. این مدل ساخت غرفه طراحی منحصر به فردی دارد.

غرفه نمایشگاهی به معنای ساختاری با طراحی خوب است که برندها در نمایشگاه ها برای نمایش محصولات و خدمات خود از آن استفاده می کنند. ساده به نظر می رسد درست است؟ خوب، آنقدرها هم که فکر می کنید آسان نیست. غرفه های نمایشگاهی جذاب و خوش ساخت همیشه توسط افراد حرفه ای طراحی می شود که به معنای غرفه سازان نمایشگاهی است.

این غرفه های نمایشگاهی به گونه ای ساخته شده اند که شرکت ها را قادر می سازد تا محصولات و خدمات خود را به حرفه ای ترین و جذاب ترین حالت ارائه دهند. این بستری است که در آن متخصصان فروش می توانند بینش دقیقی در مورد محصولات و خدمات خود به مشتریان خود ارائه دهند. این غرفه های نمایشگاهی به گونه ای طراحی شده اند که برندها بتوانند محصولات و خدمات خود را به مناسب ترین شکل ارتباط برقرار کرده و به نمایش بگذارند که در نهایت منجر به فروش بیشتر می شود.

غرفه سازی چیست و چه اهمیتی دارد

لینک اینستاگرام شرکت غرفه سازی خط سبز معماری

غرفه سازی نمایشگاهی در تهران

شرکت غرفه سازی در تهران

طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی در تهران ? غرفه سازی نمایشگاه در تهران ?

لیست غرفه سازان دارای گرید

لیست شرکت های غرفه سازی نمایشگاهی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت معماری خط سبز

WE ARE CREATIVE AGENCY

چرا غرفه سازی و غرفه آرایی  در فرآیند برگزاری نمایشگاه از اهمیت ویژه ای برخوردار است؟ باید عنوان نمود اگر غرفه ای به درستی و كامل طراحی و اجرا شده باشد در ازدحام و شلوغی دوران نمایشگاه میتوانـد پیـام غرفـه دار و یا شركت را با تاثیرگـذاری قوی به مخاطبِ مورد نظر برساند و با توجه به زمان محدود بازدیدكننده از غرفه (5 الی 20 دقیقه ) بتواند تاثیر گذاری ماندگار در یك موقعیت رقابتی بوجود بیاورد.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟