غرفه نمایشگاهی

راهنمای ثبت نام در نمایشگاه بین المللی تهران مدارک لازم ثبت نام برای دریافت غرفه

راهنمای ثبت نام در نمایشگاه بین المللی تهران مدارک لازم ثبت نام برای دریافت غرفه
راهنمای ثبت نام در نمایشگاه بین المللی

راهنمای ثبت نام در نمایشگاه بین المللی تهران مدارک لازم ثبت نام برای دریافت غرفه

مدارک لازم برای ثبت نام در نمایشگاه بین المللی 

 

غرفه سازی نمایشگاهی شرکت خط سبز معماری

 

ثبت نام اولیه متقاضیان محترم تنها به عنوان شناسایی شرکت ها و یا اشخاص  متقاضی و برآورد میزان درخواست متقاضیان می باشد و به هیچ عنوان به معنی ثبت نام قطعی متقاضیان محترم نیست و هیچگونه تعهدی را برای ستاد برگزاری جهت حضور متقاضیان ایجاد نخواهد کرد و حق پذیرش و یا عدم پذیرش شرکت ها برای دبیرخانه محفوظ است.

 

<<برای مشاوره و راهنمایی جهت ثبت نام در نمایشگاه بین المللی تهران با کارشناسان شرکت خط سبز معماری در ارتباط باشید>>

راهنمای ثبت نام در نمایشگاه بین المللی

راهنمای ثبت نام در نمایشگاه بین المللی تهران

۱- ثبت نام اولیه: تمامی شرکت های علاقمند به ثبت نام در نمایشگاه جهت شروع ثبت نام ابتدا باید در سایت عضو شوند. جهت عضویت در سایت باید نوع عضویت خود را مشخص نمایید، عضویت به دو صورت حقیقی یا حقوقی می باشد در هر یک از دوبخش میبایست اطلاعات مورد نظر تکمیل گردد.

ثبت‌نام حقوقی: پیش ثبت نام تمامی شرکت ها اعم از خصوصی و دولتی به صورت حقوقی می‌باشد.

‌ثبت‌نام حقیقی: صرفا جهت کارگاه‌های تولیدی، فروشگاه‌ها و موارد مشابه می باشد که با استفاده از کد ملی مدیرعامل امکان پذیر می باشد.

۲- ارسال مدارک پیش ثبت نام: زمانیکه وارد صفحه شخصی خود شدید اولین مرحله که ارسال مدارک پیش ثبت نام می باشد برای شما فعال شده است باتوجه به نوع عضویت مدارک خود را ارسال نمایید.

در صورتیکه به صورت شخص حقیقی عضو شده اید می بایست اسکن کارت ملی مدیرعامل و پروانه بهره برداری و همچنین صفحه آخر فرم قوانین و مقررات را مهر و امضا کرده و ارسال نمایید.

در صورتیکه به صورت شخص حقوقی عضو شده اید می بایست اسکن کارت اقتصادی (گواهی ارزش افزوده و یا روزنامه رسمی شرکت) و پروانه بهرهبرداری و همچنین صفحه آخر فرم قوانین و مقررات را مهر و امضا کرده و ارسال نمایید.

مهندسین مشاور و پیمانکاران میتوانند به جای پروانه بهره برداری نسبت به ارسال تصویر رتبه بندی معاونت نظارت راهبردی ریاست جمهوری (سازمان مدیریت و برنامه ریزی سابق ) اقدام نمایند.

««نمونه کار های شرکت خط سبز معماری »»

راهنمای ثبت نام در نمایشگاه بین المللی تهران مدارک لازم برای ثبت نام در نمایشگاه بین المللی

راهنمای ثبت نام در نمایشگاه بین المللی تهران

شرکت هایی که قصد تبلیغ و معرفی کالا و محصول خارجی در غرفه خود دارند، می بایست بر روی سربرگ شرکت نامه ای مبنی بر ارزی بودن ثبت نام با ذکر نام کشور مبدا محصول ارسال بفرمایند.

ارائه اصل کاتالوگ به ستاد برگزاری همزمان با ارسال مدارک پیش ثبت نام برای تمامی شرکت ها (به جز شرکت های نماینده خارجی) الزامی است.

پس از ارسال مدارک از طرف شما ایمیلی مبنی بر دریافت مدارک برای شما ارسال می گردد در این مرحله میبایست منتظر تائید مدارک ارسالی از سوی ستاد برگزاری نمایشگاه باشید.

در صورتیکه مدارک شما مشکلی نداشته باشد تائیدیه دریافت مدارک به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت مشکل داشتن مدارک ایمیلی مبنی بر عدم تائید مدارک ارسال می گردد و علت عدم تایید در متن ایمیل اعلام میشود که متناسب با آن میبایست نسبت به رفع مشکل مدارک اقدام نمایید.

راهنمای ثبت نام در نمایشگاه بین المللی تهران

۳- سفارش غرفه و خدمات: پس از تائید مدارک از طرف ستاد برگزاری مرحله سفارش غرفه و خدمات فعال میگردد که در این مرحله شما می بایست نوع درخواست خود را انتخاب کرده و مراحل ثبت نام را گام به گام پیش رفته و گزینه های مربوطه را تکمیل نمایند در این مرحله سه نوع درخواست به شرح زیر می باشد:

درخواست ریالی: این نوع درخواست مربوط به شرکتهای تولیدکننده، مهندسین مشاور یا پیمانکار میباشد که دارای پروانه بهره برداری و یا گرید پیمانکاری می باشند و ثبت نام ریالی آنها از طرف ستاد مورد تایید قرار گرفته است.

درخواست ارزی: این نوع درخواست مربوط به شرکتهای خارجی و  نمایندگی های شرکتهای خارجی و یا شرکتهایی که دارای برند خارجی می باشند.

درخواست ارزی- ریالی: این نوع درخواست مربوط به شرکتهایی می باشد که بنا به تشخیص کارشناس ستاد برگزاری هم تولیدکننده داخلی و هم نماینده شرکت خارجی می باشند و یا تولید تحت لیسانس یک برند خارجی دارند.

سفارش غرفه می بایست مضربی از عدد ۳ باشد. حداقل متراژ سفارش غرفه ۱۲ متر مربع جهت داخل سالن (پیش ساخته و یا خودساز) و ۳۰ مترمربع جهت فضای باز می باشد.

پس از ثبت درخواست و سفارش غرفه ایمیلی مبنی بر دریافت درخواست شما ارسال می گردد در این مرحله نیز می بایست منتظر تائید درخواستها از سوی ستاد برگزاری ظرف حداکثر دو روز کاری باشید.

در صورت درخواست غرفه با متراژ بالای ۶۰ متر مربع، شرکت توسط ستاد برگزاری به جلسه جانمایی دعوت خواهد شد. جانمایی غرفه های زیر ۶۰ متر مربع با توجه به اولویت زمان ثبت نام اولیه،زمان پرداخت هزینه و زمینه فعالیت شرکت ها توسط ستاد اجرایی نمایشگاه انجام خواهد شد.

غرفه های با تجهیزات شامل میز، موکت، صندلی، پارتیشن های پیش ساخته و کتیبه سردر غرفه می باشند. غرفه های بدون تجهیزات (زمین خام) مربوط به شرکت هایی است که قصد غرفه سازی با پیمانکارها دارند. غرفه های فضای باز شامل هیچگونه غرفه سازی و پارتیشن نمی باشد.

««نمونه کار های شرکت خط سبز معماری »»

مدارک لازم برای ثبت نام در نمایشگاه بین المللی

راهنمای ثبت نام در نمایشگاه بین المللی تهران

مدارک لازم برای ثبت نام در نمایشگاه بین المللی تهران

۴- ویرایش سفارش غرفه و خدمات: در صورتیکه نیاز به ویرایش اطلاعات غرفه درخواستی باشد (از جمله تغییر در نوع غرفه سازی، متراژ و خدمات غرفه) می بایست از طریق درخواست ویرایش غرفه درخواست خود را ارسال نموده و پس از تائید توسط ستاد برگزاری می توانید نسبت به ویرایش غرفه خود اقدام نمایید. (توجه نمایید در صوتیکه درخواست ویرایش غرفه داده شود و از سوی ستاد تائید گردد کلیه اطلاعات مربوط به تعهدنامه ارزی –ریالی و همچنین مدارک تکمیلی حذف خواهد شد و می بایست مجددا نسبت به تکمیل موارد فوق الذکر اقدام نمایید.)

 آیا شرکت های خارجی نیز برای حضور در نمایشگاه، باید غرفه ارزی اجاره نمایند؟

۵- پرداخت هزینه و ثبت اطلاعات پرداخت: پس از تائید درخواست سفارش غرفه از سوی ستاد برگزاری مرحله ثبت اطلاعات پرداخت فعال شده که در این مرحله پس از پرداخت وجه باید اطلاعات فیش واریزی خود را در قسمت مربوطه وارد کرده و تصویر فیش واریزی را از قسمت مربوطه ارسال نمایید. حداکثر زمان جهت واریز وجه ۵ روز کاری از تاریخ تایید درخواست می باشد.

در صورت پرداخت هزینه به صورت اینترنتی می بایست تصویر سند پرداختی را در قسمت ثبت اطلاعات پرداخت سایت بارگذاری نموده و کد پیگیری را به درستی ثبت نمایید برای سایر موارد درخواستی مانند کد شعبه و یا سایر موارد از ۱۱۱۱ استفاده نمایید.

هزینه یورویی شرکت به صورت وجه نقد در ساعت کاری مقرر (۹ صبح الی ۲ بعد از ظهر) در دفتر ستاد تحویل گرفته می شود. ضمنا با توجه به اینکه نمایشگاه بین المللی نسبت به دریافت یوروی کهنه، مخدوش، پاره و … ممانعت به عمل می آورد، ستاد نسبت به دریافت اسکناس با این مشخصات معذور می باشد.

راهنمای ثبت نام در نمایشگاه بین المللی تهران

<<برای مشاوره و راهنمایی جهت ثبت نام در نمایشگاه بین المللی تهران با کارشناسان شرکت خط سبز معماری در ارتباط باشید>>

مدارک لازم برای ثبت نام در نمایشگاه بین المللی

 

مشارکت کنندگان می بایست حتی المقدور نسبت به پرداخت هزینه غرفه به صورت ۵۰۰ یورویی اقدام نمایند.

۶- تعهدنامه و چک ارزی: پس از تائید پرداخت شما از سوی ستاد برگزاری در صورتیکه درخواست شما به صورت ریالی و یا ارزی- ریالی باشد مرحله دریافت تعهدنامه ارزی ریالی فعال می شود.

در این مرحله می بایست فرم تعهدنامه ارزی- ریالی را دانلود کرده و پس از مطالعه و پر کردن همراه با یک فقره چک که مشخصات آن در تعهدنامه آمده است به آدرس ستاد برگزاری حضورا تحویل و رسید دریافت گردد. (شایان ذکر است مبلغ چک معادل کل ارزش ارزی غرفه با احتساب نرخ روز ارز  با استفاده از روش مندرج در صفحه دوم تعهدنامه ارزی-ریالی محاسبه می گردد.)

این چک تعهدی برای عدم انجام فعالیت ارزی و استفاده از برند، لوگو و کالای خارجی در قسمت ریالی غرفه ها می باشد و در صورت تخلف شرکت ها مبلغ جریمه از طریق این چک وصول خواهد شد.

شرکت هایی که خواستار شرکت در بخش ریالی بوده و پس از ارزیابی توسط ستاد اجرایی احتمال جریمه شدن آنها زیاد تشخیص داده شود می بایست معادل هزینه متراژ ریالی غرفه خود یوروی امانی و یا ضمانت نامه بانکی به صورت امانت در اختیار ستاد اجرایی نمایشگاه قرار دهند و در صورت عدم جریمه این شرکت ها در حین نمایشگاه مبلغ امانی پس از نمایشگاه به آنها عودت داده خواهد شد.

راهنمای ثبت نام در نمایشگاه بین المللی تهران

««نمونه کار های شرکت خط سبز معماری »»

مدارک لازم برای ثبت نام در نمایشگاه بین المللی

مدارک لازم برای ثبت نام در نمایشگاه بین المللی

 آیا مبلغی که برای غرفه های ارزی پرداخته می شود یکسان است؟

راهنمای ثبت نام در نمایشگاه بین المللی تهران

چک و تعهدنامه ارزی و ریالی فقط در ساعت کاری (۹ صبح الی ۲ بعد از ظهر) در دفتر ستاد تحویل گرفته می شود.

پس از ارسال چک تعهدنامه ارزی- ریالی مراحل ثبت نام کامل شده و ثبت نام شما قطعی می گردد.

۷- مدارک تکمیلی: در آخرین مرحله شرکت می بایست نسبت به ارسال مدارک تکمیلی اقدام نماید.

مدارک تکمیلی شامل موارد زیر میباشد: 

جایگاه غرفه سازی در ایران

عنوان کتیبه غرفه ( مخصوص غرفه های با تجهیزات) حداکثر ۳۰ کاراکتر جهت هر کتیبه فارسی و انگلیسی – صرفا نام شرکت

اطلاعات و اسامی جهت صدور کارت شناسایی مشارکت کنندگان (تصاویر افراد به صورت ۴*۳ عمودی، جهت آقایان بدون کراوات و خانم ها با حجاب کامل)

دستورالعمل نحوه محاسبه هزینه اجاره غرف و خدمات جانبی آن بر حسب ارزي و ریالی

تکمیل و ارسال فرم حراست (صفحه دوم فرم حراست را مهر و امضا نموده و ارسال نمایید.)

درج اطلاعات در دایرکتوری، سی دی و سایت اختصاصی نمایشگاه (اطلاعات فارسی و انگلیسی شرکت می باشد. درج تمامی اطلاعات الزامی بوده و در صورت خالی بودن هر مورد خط تیره درج گردد. مدت زمان این بخش ۵ دقیقه می باشد. شرکت ها می بایست قبل از اقدام به تکمیل اطلاعات را آماده نمایند.)

۸- اخذ مجوز غرفه سازی: انجام مراحل مربوط به اخذ مجوز غرفه سازی با توجه به فرم های موجود در سایت و در بازه زمانی اعلام شده ( مربوط به شرکت هایی که غرفه سازی دارند.) غرفه ساز می بایست از غرفه سازان مجاز نمایشگاه انتخاب گردد.

راهنمای ثبت نام در نمایشگاه بین المللی تهران

مدارک لازم برای ثبت نام در نمایشگاه بین المللی تهران
 
 

لینک اینستاگرام شرکت غرفه سازی خط سبز معماری

غرفه سازی نمایشگاهی در تهران

شرکت غرفه سازی در تهران

طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی در تهران ? غرفه سازی نمایشگاه در تهران ?

لیست غرفه سازان دارای گرید

لیست شرکت های غرفه سازی نمایشگاهی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت معماری خط سبز

WE ARE CREATIVE AGENCY

چرا غرفه سازی و غرفه آرایی  در فرآیند برگزاری نمایشگاه از اهمیت ویژه ای برخوردار است؟ باید عنوان نمود اگر غرفه ای به درستی و كامل طراحی و اجرا شده باشد در ازدحام و شلوغی دوران نمایشگاه میتوانـد پیـام غرفـه دار و یا شركت را با تاثیرگـذاری قوی به مخاطبِ مورد نظر برساند و با توجه به زمان محدود بازدیدكننده از غرفه (5 الی 20 دقیقه ) بتواند تاثیر گذاری ماندگار در یك موقعیت رقابتی بوجود بیاورد.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟