غرفه نمایشگاهی

غرفه سازی

غرفه سازی
غرفه سازی نمایشگاهی

غرفه سازی نمایشگاهی

  • غرفه سازی 
  • بهترین غرفه سازی در تهران
  • بهترین شرکت غرفه سازی

در پشت غرفه نمایشگاهی موفق شما، دلایل اساسی مانند مکان غرفه نمایشگاه، نوع آن، ظاهر کلی غرفه و بسیاری موارد دیگر وجود دارد. ساخت غرفه نمایشگاهی کار چندان آسانی نیست. یک شرکت غرفه سازی نمایشگاهی عالی برای شرکت شما بسیار مفید است. تیم کارشناسان معماریک در کنار شما خواهند بود تا غرفه نمایشگاهی شما را به تکنیک‌های منحصربفرد که با مشتری ارتباط برقرار می کند طراحی و اجرا کنند. ما چیزی بیش از یک تیم طراحی هستیم و با تجربه ای که داریم میدانیم برای غرفه سازی نمایشگاهی شما چه غرفه ای مناسب است تا جذب بیشتری از مخاطبان را در نمایشگاه داشته باشید.بهترین غرفه سازی در تهران

پیشنهاد میکنیم حتما با شرکت غرفه سازی شرکت خط سبز معماری تماس بگیرید و از مشاوره رایگان غرفه سازی نمایشگاه بهره‌مند شوید

 

شرکت غرفه سازی نمایشگاهی

ساخت غرفه پیمانکاری

مراحل ساخت غرفه نمایشگاهی

غرفه سازی نمایشگاهی

بهترین غرفه سازی در تهران

مراحل ساخت غرفه نمایشگاهی به شرح زیر است:

  • برنامه ریزی: مرحله اول برنامه ریزی غرفه است. این شامل تصمیم گیری در مورد اندازه، شکل، و چیدمان پایه، و همچنین مواد و پوشش های مورد استفاده است.
  • طراحی: پس از انجام طرح، مرحله بعدی طراحی غرفه است. این شامل ایجاد نقشه های دوبعدی و سه بعدی از غرفه، و همچنین تامین منابع و مواد تکمیلی است.
  • ساخت: مرحله سوم ساخت غرفه است. این شامل مونتاژ ساختار، نصب گرافیک و علائم و اضافه کردن هر گونه مبلمان یا وسایل دیگر است.
  • تحویل و نصب: پس از ساخت غرفه، باید به محل برگزاری نمایشگاه تحویل داده شود و نصب شود. این کار معمولا توسط یک غرفه ساز حرفه ای نمایشگاه انجام می شود.
  • تخریب: پس از پایان نمایشگاه، غرفه باید تخریب و برداشته شود. این کار معمولا توسط همان شرکت سازنده غرفه انجام می شود.

مراحل ساخت غرفه نمایشگاهی بسته به اندازه و پیچیدگی غرفه و همچنین مواد و پوشش های مورد استفاده می تواند متفاوت باشد. با این حال، مراحل کلی ذکر شده در بالا برای همه غرفه های نمایشگاه مشترک است.

 

غرفه سازی

غرفه سازی نمایشگاهی

 

 

لینک اینستاگرام شرکت غرفه سازی خط سبز معماری

 

جایگاه غرفه سازی در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت معماری خط سبز

WE ARE CREATIVE AGENCY

چرا غرفه سازی و غرفه آرایی  در فرآیند برگزاری نمایشگاه از اهمیت ویژه ای برخوردار است؟ باید عنوان نمود اگر غرفه ای به درستی و كامل طراحی و اجرا شده باشد در ازدحام و شلوغی دوران نمایشگاه میتوانـد پیـام غرفـه دار و یا شركت را با تاثیرگـذاری قوی به مخاطبِ مورد نظر برساند و با توجه به زمان محدود بازدیدكننده از غرفه (5 الی 20 دقیقه ) بتواند تاثیر گذاری ماندگار در یك موقعیت رقابتی بوجود بیاورد.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟